• En
 • ساعت : ۱۰:۲۶:۱۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ 
 • تعداد بازدید : 122
 • کد خبر : ۱۶۸۵۸۷
    /  4
بازدید مدیركل از ادارات غرب مازندران

بازدید مدیرکل از ادارات غرب مازندران

 

بازدید  سه روزه مدیرکل پست مازندران در هفته دوم پایان سال از ادارات  نوشهر، چالوس، عباس آباد ، سلمان شهر ، چالوس، تنکابن  ، رامسر و کلاردشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست مازندران حسین کرمی  ، مدیرکل پست استان در نهم اسفند ماه سالجاری بازدید سه روزه  از ادارات غرب استان و تشکیل جلسه شورای اداری با کارکنان غرب استان شد .

وی در ابتدای جلسه از روسای ادارات غرب خواستار شد تا برنامه ریزی های لازم برای وصول مطالبات ادارات پست شهرستانها در روزهای پایانی سال را مدنظر قرار دهند و اهتمام ویژه ای به مبحث کیفیت مرسولات داشته باشند .

همچنین در خصوص جذب و شناسایی مرسولات کسب کارهای خانگی و فروشگاه های آنلاین در راستای تجارت الکترونیک که در شرایط کرونا بصورت فضای مجازی فعالیت می کردند در بستر پست نسبت به جذب ترافیک و درآمد اقدام نمایند .

وی تصریح کرد در سال جدید یکی از برنامه های ایجاد نمایندگی پستی در شهرکهای صنغتی و روستاها از جمله اقدامات مهم پست استان می باشد .

در ادامه افزود :  انتظار می رود با همکاری کارشناسان کیفیت استان ،مدت زمان سیر مرسولات کاهش یابد و رابطین کیفیت در شهرستانها بطور مستمر با کارشناسان کیفیت استان در تعامل باشند تا شرایط رتبه کیفی استان به حد مطلوب و در خور استان افزایش یابد .

حسین کرمی ، همچنین تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی محیط ادارات و برنامه ریزی برای کشیک و معرفی افراد کشیک در ایام تعطیلات نوروز در شهرستانها نمود .

در پایان روسای و کارکنان ادارات پست شهرستانها نظرات و مشکلات شهرستان خود را مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  سامانه اطلاع رسانی اداره کل پست استان مازندران

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/01/28 13:59
  V5.5.5.0